CZ                     EN
Nicholson International je personálně-poradenská společnost zaměřená především na aktivní vyhledávání schopných manažerů a kvalifikovaných odborníků pro úspěšné společnosti působící na českém a středoevropském trhu. Na český trh jsme vstoupili v roce roce 1993 jako součást renomované britské poradenské skupiny a patřili k jeho tvůrcům v oblasti pravidel, metod a etiky přímého vyhledávání (executive search), které vymezily základní kvalitativní standardy v poskytování profesionálních služeb v oblasti headhuntingu.

Naší snahou je být disktrétním partnerem managementu českých i zahraničních firem v oblasti získávání vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, kteří firmám pomohou posílit jejich postavení na konkurenčním trhu. Našimi klienty jsou úspěšné korporace s celosvětovou působností, které jsou leadery ve svých tržních segmentech i malé české společnosti s vysokým růstovým potenciálem.

V současné době jsou aktivity Nicholson International zaměřené především do těchto oblastí: Kandidátům osloveným Nicholson International se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti u renomovaných společností, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Během celého průběhu vzájemného kontaktu dodržujeme přísné profesní zásady, které maximálně respektují důvěrnost poskytovaných informací.

Snažíme se, aby setkání s lidmi, kteří pro Nicholson International pracují bylo příjemnou zkušeností.